kurzweilo značceproduktyprodejcimanuálykdo hraje na Kurzweil
 

amanda palmer

 

Amanda Palmer

Básnířka, klavíristka, exhibicionistka, ale také vůdkyně revoluce v hudebním průmyslu, to všechno je Amanda Palmer. Zpěvačka, která se v polovině nulté dekády proslavila jako polovina kabaretně punkového dua  Dresden Dolls se před čtyřmi lety rozhádala s nahrávací společností a vydala se cestou absolutní nezávislosti. S pomocí internetu, přes sociální sítě jako jsou Twitter či Facebook navázala přímý kontakt se svými fanoušky a celému světu dokázala, že skvělá muzika nepotřebuje masivní marketing, protože si reklamu dělá sama.

 
  stevie

 

Stevie Wonder

Slavný hudebník (zpěvák, pianista, , textař, bubeník hráč na syntezátory a fouk. harm.) Stevieskladatel Wonder (vl. jm. Stevelend Judkins), od útlého věku slepý, pochází z amerického státu Michigan. Vrcholným obdobím jeho popularity jsou 70. léta. Mezi dlouhou řadu hitů se zařadily m.j. písně Signed Sealed Delivered I´m Yours, If You Really Love Me, Superstition, You Are The Sunshine Of My Life, You Haven´t Done Nothin´, Lovin´ You, I Wish a Sir Duke. Jen v letech 1973 - 1974 obdržel dohromady 8 cen Grammy. 

 

 

 
 

 

 

 

Mike Garson

Legendární americký klavírista, známý pro spolupráci se jmény jako David Bowie, Nine Inch Nails nebo The Smashing Pumpkins. Muž mnoha talentů a bezmezné inspirace. Mike Garson je nejlépe známý pro jeho působivé pianistické dovednosti, je ale také uznávaný skladatel.

 

 

mike
 

 


...a spousta dalších.......
 

Zastoupení v ČR:
Audio Partner, s.r.o.,
Děkanská vinice I 1644
, Praha 4 
IČO: 27114147, DIČ: CZ27114147

Velkoobchod:
Audio Partner, s.r.o., Mezi vodami 23, 143 00 Praha 4 - Modřany 
(+ 420) 244 090 443
sales@audiopartner.com |
www.audopartner.com